Brama wjazdowa

BRAMA WJAZDOWA ZAMKNIĘTA NA CZAS ZIMOWY I WIOSENNY

Informujemy, że brama wjazdowa zamknięta jest na zimę ze względów bezpieczeństwa aby zabezpieczyć nasze mienie przed wjazdem obcych ludzi, ze względów, że nie każdy nasz członek zamyka za sobą bramę! W zimie jest mniej osób i niemożliwe jest zobaczenie kto wjeżdża i co wywozi z terenu ogrodu! Czy opłaca nam się ryzykować kradzieżami?

Natomiast w okresie jesienno-wiosennym brama jest zamknięta dodatkowo , że względu na koszty! Jak łatwo zauważyć i przewidzieć jest to czas opadów deszczu oraz czas gdzie gleba jest miękka i nasączona wodą. Wystarczy przejść alejkami by zobaczyć jak nasze buty wbijają się w miękkie podłoże! Można powiedzieć teraz świeci słońce i jest ładnie, ale ze względu na porę roku za chwilę znów będzie padać! Można oczywiście co chwilę otwierać na ten czas bramę ale pamiętajmy o kosztach, ktoś musi specjalnie przyjechać i otworzyć bramę a to koszt dojazdów zapewne lekko licząc z 20zł, do tego dochodzą koszty z rozjechanych alejek to 1000zł brutto żwiru na tylko 1 odcinek. Także patrząc na nasze portfele i na to, że w tym okresie przebywa mniej działkowców a także nie ma potrzeby nosić wielkich zakupów brama jest zamykana.  Co do ew. ponoszenia kosztów i otwarcia bramy cały rok taką decyzję możemy podjąć wspólnie na walnym zebraniu. Zapraszam więc do aktywnego uczestnictwa w Walnym Zebraniu 2017r.

Jednocześnie informuję, że brama jest otwierana w pierwszą sobotę miesiąca od 10.00-12.00 a także w szczególnych przypadkach po telefonicznym umówieniu z członkami Zarządu.

                                                                                                                                                             Z poważaniem.

                                                                                                                                                             Piotr Piguła

Podziel się
(0 Głosy)

Piotr Jan Piguła